Raktáros / targoncás

  • Cég neve

    MÖMAX

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Nyár utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

12 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.
A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Főbb feladatok, munkák

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Betárolás targoncával és manuálisan (polcrendszerre és árutároló görgős eszközre)
  • Árukiadás vevők részére szkenner segítségével
  • Belső árumozgások teljesítése, komissiózás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Állóképesség
  • Vevőorientáltság
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos és gyalogkíséretű)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény-prémium havonta
  • Cafeteria próbaidő után (OTP Szép kártya)
  • Munka Törvénykönyvében meghatározott pótlékok
  • Munkavégzés egy műszakos munkarendben (havi 1 vagy 2 szombat)
  • Munkába járás térítése közigazgatási határon kívűl (távolsági bérlet 86%, üzemanyag 30 forint/kilométer)
  • Kedvezményes vásárlás saját termékeinkre próbaidő után
  • Ajánlási bónusz, ha új munkatárssal bővíted csapatunkat
  • A mömax stabil osztrák hátterű nagyvállalat és megbízható munkaadó