Raktáros

  • Cég neve

    Sonepar Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Mechwart András utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Áruk szakszerű kezelése, szállítása, raktározása, be illetve kitárolása
  • Kábelvágógép kezelése
  • Anyagmozgatás
  • A raktári rend előírásoknak megfelelő kialakítása és fenntartása

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz
  • Jó fizikai erőnlét
  • Pozitív, motivált személyiség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00 - 14:30 és 14:30 - 23:00)

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktár logisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett versenyképes, komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítményarányos bónuszrendszer)
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Változatos feladatok
  • Szakmai képzési lehetőség
  • Közvetlen munkahelyi légkör, fiatalos, vidám és dinamikus csapat
  • Stabil multinacionális háttér

Céginformáció

Sonepar Group a világ piacvezető villamossági nagykereskedelmet folytató vállalata, mely 40 országban működik, 45 000 munkatársat foglalkoztat, 2023-ban 33,3 milliárd eurós forgalmat ért el.
Cégünk, mint helyi vállalkozás, villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.
www.sonepar.hu

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével kérjük, mindenképpen csatolja.