Raktáros

  • Cég neve

    Solared Panel Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Fehérkő utca

  • Fizetés

    Nettó 250e - 380e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Napelemes viszonteladó partnerek kiszolgálása
  • Rendelések összekészítése
  • Rendelés tételes átadása ügyfeleink részére
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Beérkező áru tételes átvétele
  • Raktár rendben tartása
  • Raktári rend betartatása
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése (fizikailag)
  • Leltározásban történő maximális részvétel
  • Csapatmunkában való maximális részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, önállóság és eredményorientált munkavégzés
  • Proaktív gondolkodás
  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca 3324)

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete
  • Logisztikai folyamatokban való jártasság
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzéstől sem riadsz vissza :)

Amit kínálunk

  • Stabil és kiszámítható munkahelyet biztosítunk számodra
  • Munkaruha biztosítása
  • Segítőkész, összeszokott és vidám csapattal segítünk téged
  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig tart

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Solared Panel Kft. főként napelemes rendszerek tervezésével és
kivitelezésével foglalkozik 2018 óta. Telephelyünk Fóton található. A nagy igényre való
tekintettel 2022-ben elindítottuk nagykereskedelmi üzletágunkat. Folyamatosan
bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk raktáros pozícióra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.