Raktáros

  • Cég neve

    Salesrep Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Óceán-árok u. 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Komissiózás, áru összekészítés, elpakolás,
  • Beérkező árumennyiség termékcsoportokra válogatása
  • Leltározásban történő részvétel
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktári adminisztráció
  • Esetenként árubeszerzés/kiszállítás

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Legalább 1 éves releváns raktári tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal.
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Háztartási vegyi áru, illatszer, kozmetikai termékismeret

Amit kínálunk

Egy műszakos munkavégzés - 07:00-15:30-ig tartó munkaidő
Hétvégén, és karácsonykor otthon lehetsz a családoddal!
A bérezés fix - teljesítményalapú előrelépési lehetőséggel.
Dolgozói kedvezményeket biztosítunk termékeinkre.

Pontos cím: Dunakeszi, Óceánárok utca 4.
A munkahely könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel akár Budapestről is (Budapest IV, Budapest XIII, Budapest XV), de ha autóval érkeznél, biztosítjuk a parkolóhelyet!