Raktáros, rakodó

  • Cég neve

    Mészáros József

  • Munkavégzés helye

    1188 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Áruk átvétele, beérkezési ellenőrzése
  • Áruk tárolása, rendszerezése a raktárban
  • Szállítások előkészítése és rakodása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Üzletek megrendelésének összekészítése, kiszállítása
  • Webáruházas megrendelések összekészítése, csomagolása

Elvárások

  • B típusú jogosítvány
  • Számítógépes ismeret: Office (felhasználói szinten)
  • Raktári tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő, bejelentett munkaviszony
  • Családias légkör, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk gyertyák készítésével és forgalmazásával foglalkozik. Budapest, XVIII. kerületi telephelyünkre keresünk teljes munkaidőben olyan munkatársat, aki rakodó és raktáros feladatkört is be tud tölteni.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.