• Cég neve

    PPA CONTROLL, a.s.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Szlovák középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Belső rendelések kezelése, kiadása
  • Árukészlet nyilvántartás naprakész vezetése
  • Raktárrend fenntartása
  • Leltárban történő részvétel
  • Bejövő áru átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Munkaterületen belül rend és tisztaság fenntartása
  • Árumozgatás
  • Általános raktári feladatok pontos és szakszerű elvégzése

Elvárások

Munkaviszony típusa:
  • Teljes munkaidős állás / egyéni vállalkozó

Végzettség:
  • Középfokú szakképzés

Elvárt tapasztalat:
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Belépési időpont:
  • Megállapodás szerint

Számítógépes és nyelvi ismeretek:
  • MS Office (excel – alapszint)
  • MS Outlook
  • Szlovák nyelv – B2/C1
  • Angol előnyt jelent

Egyéb követelmények:
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka
  • B kategóriás jogosítvány

Fizetési feltételek:
  • Megegyezés szerint

Előnyt jelent

Jogosítvány:
  • Gépkezelői – vezetőüléses targonca

Nyelvi ismeretek:
  • Angol nyelv előnyt jelent

Amit kínálunk

Munkavállalóinknak lehetőséget kínálunk arra, hogy sokszor egyedülálló projekteken dolgozzanak. Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk. Juttatási rendszerünk támogatja a munka és a magánélet egyensúlyát.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Holding vagyunk, amely olyan vállalatokat foglal magába, amelyek energetikai, ipari és infrastrukturális megoldásokat kínálnak ügyfeleik és partnereik számára. A PPA CONTROLL technológiailag optimális beszállításokat és mérnöki szolgáltatásokat valósít meg hosszú távú fókusszal  ügyfeleik elvárásainak megfelelően.

Mi vagyunk az Önök partnere az erősáram, műszaki és vezérlő technika, vezérlőrendszerek, biztonsági rendszerek, tűzvédelmi rendszerek, kábelek és számítógépes hálózatok problémáinak megoldásában. Cégünk emellett magas minőségű elosztókat is gyárt.

Környezettudatosak vagyunk, ökológiailag előnyös megoldásokat kínálunk, kvalifikált üzemeltetést és karbantartást nyújtunk az összes szállított technikai berendezéshez, ami garantálja az energiahatékony felhasználást.

Csapatunk szakértőkből áll, akik a technológiai megoldások modernizációjára és innovációjára összpontosítanak.

A munkapozíciót leányvállalatunk részére nyitottuk meg, amely a következő PPA CONTROLL Magyarország kft.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kapcsolattartó személy: Ing. Enikő Kováčová