Raktáros

  • Cég neve

    PLANNING & TRADING Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Mályva utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Áruk komissiózása, csomagolása és teljesítése raktárról
  • Szállítólevelek, személyes átvétel esetén és a kiadási bizonylatok kezelése
  • Áru összekészítés és címkézés csomagküldésre
  • Szállítóktól érkező dokumentáció egyeztetése, ellenőrzése
  • Beérkező áru megfelelő minőségének, állapotának, mennyiségének, csomagolásának ellenőrzése
  • Raklapok megfelelő minőségének, állapotának ellenőrzése
  • Beérkező teherautók fel és lerakodása, beérkező készletek és anyagok átvétele, feldolgozása
  • Áruátvételhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Átvett áruk raktárba szállítása
  • Raktári berendezések, raktározási rendszerek kezelése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Raklapos szállítások fóliázása

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses-3324, vezetőállásos-3313,    gyalogkíséretű-3312 típusokra)
  • Képesség folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldására
  • Proaktív hozzáállás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Igazoltan családbarát munkahely
  • Versenyképes bérezés és bónusz lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Barátságos, összetartó csapat és igényes munkakörnyezet
  • Hétköznapi munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A Planning & Trading Kft. vállalatnál több, mint 25 éves tapasztalatunk van hazai és nemzetközi piacokon történő nagykereskedelemben. Magyarország egyik legnagyobb B2B légkondicionáló nagykereskedése lévén kiváló ismereteink vannak a piaci igények terén. Jelenleg több, mint 700 aktív partnercéggel állunk szoros munkakapcsolatban a szakmában.
Mottónk „Együtt a fejlődésben”, mely tökéletesen reprezentálja eddigi és jövőbeli terveinket. Ahhoz, hogy az ehhez szükséges feladatokat továbbra is hatékonyan tudjuk működtetni, Raktáros munkakörbe keresünk új kollégákat csapatunkba.