Raktáros / Pécs

  • Cég neve

    Gebrüder Weiss Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Üszögi-kiserdő utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Gebrüder Weiss szállítmányozási és logisztikai vállalat története több mint 550 évre tekint vissza. Hogyan tudott ilyen régóta sikeres maradni? Természetesen munkatársai által, akiknek a szenvedélye a logisztika világa, és a dolgok mozgásban tartása. Legyen szó közútról, légi&tengeri megoldásról a Gebrüder Weiss, ügyféligény alapján CO2-semleges módon is, megoldja áruszállítását országhatárokon átívelő, globális hálózatában.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Munkatapasztalat raktáros munkakörben és/vagy hasonló területen
  • Nagyfokú precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány és/vagy egyéb raktári eszközök, gépek kezelésében való jártasság (pl. kézi szkenner)

Főbb feladatok, munkák

  • Kamionok be- és kirakodása, küldemények kezelése, szkennelés, címkézés, komissiózás
  • Árumozgatás, raktári folyamatok biztosítása, raktár tisztán tartása
  • A logisztikai ellátási lánc fontos tagjaként kiváló minőséget biztosítani ügyfeleink számára

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Felelősségteljes és szakértői munkakör kellő mozgástérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörülmények
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Munkavégzés helye: Pécs
  • Műszakrend: (H-P) 2 műszak: 04:00-12:30 / 10:00-18:30