PÉ-ME Építőanyag Kereskedelmi Kft. logo

Raktáros

  • Cég neve

    PÉ-ME Építőanyag Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks, Fehérvári út 31.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építőanyagok átvétele és elhelyezése a raktári rend szerint gépi és kézi mozgatással Megrendelések összekészítése , előkészítése szállításra, vevők kiszolgálása a raktári szabályzatoknak megfelelően. Jelentkezni csak a megadott e-mail címen önéletrajz csatolásával

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, minimum 2 éves raktározási tapasztalat
  • Önálló és igényes munkavégzés Kommunikációs készség és csapatmunka iránti hajlandóság Pontosság, precizitás, jó fizikai erőnlét Gyakorlott targonca vezetés