Raktáros

  • Cég neve

    Patika Pack Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása, mennyiségi, minőségi átvétele
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra, csomagolásra, leltározása
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • A raktár területének tisztán tartása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi vagy szakiskolai végzettség.
  • "B" kategóriás jogosítvány, minimum 2 éves aktív vezetői gyakorlat.
  • Raktározásban szerzett releváns tapasztalat.
  • Számítógép kezelése windows, excel alapszintű ismerete.
  • Felelősségteljes magatartás, precíz, megbízható, önmagára és munkájára igényes.

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targonca vezetői engedély
  • Minimum középiskolai végzettség.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú megbízható, stabil munkahely
  • Szabad hétvége
  • 8 órás bejelentett munka,
  • Munkarend: H-P 7.30 -16.00
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzési lehetőség ( targoncás jogosítvány )
  • Munkába járás támogtás
  • Cafetéria

Céginformáció

A PatikaPack Kft gyógyszertárak, egészségügyi intézmények eszköz-, kellék-, és csomagolóanyag ellátását végzi 1998-tól. E tevékenység 2017-től önálló Kft keretében zajlik, ekkortól jött létre a Patika Pack Kft.
Budapesten saját gépkocsijaival végzi a megrendelt termékek kiszállítását, a vidéki gyógyszertárak részére gyógyszer-nagykereskedő partnerünk közreműködésével vagy futárszolgálattal juttatjuk el a megrendelt árút.