Raktáros

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    8154 Polgárdi

  • Fizetés

    Bruttó 458e - 484e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Legyártott/beérkező alkatrészek és nyersanyagok előírás szerinti átvétele, majd elhelyezése a raktárban illetve az arra kijelölt helyekre
  • Esetleges változtatások jelzése a műszakvezetőnek, majd azok dokumentálása az adott munkalapon
  • Meghatározott minőségi előírások folyamatos ellenőrzése és betartása az előkészítés folyamán
  • Üzem területén a rendezettség betartása, ellenőrzése
  • Műszakvezető folyamatos tájékoztatása az előkészítési folyamat során észlelt valamennyi minőségi és mennyiségi hiba esetén

Elvárások

  • 2  műszak vállalása
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Emelőgép kezelői vizsga
  • High season esetén előforduló hétvégi túlóra vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tapasztalattól függő, kiemelkedő bérezés havi bruttó 457.800 Ft-tól
  • Délutáni műszakpótlék 30%
  • Nettó 30.000 Ft szép kártya juttatás
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km, illetve céges buszjárat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A légszűrés technika piacvezető szakértőjeként partnerünk világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz. Cégük alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés. Polgárdi telephelyük bővítése kapcsán keresik csapatuk új tagjait.

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és megadott bérigénnyel várjuk.