Raktáros

  • Cég neve

    Pan-Italia Kft

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Üllői út 835.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Az áru megfelelő helyre történő betárolása
  • Az árut személyesen átvevő vevők udvarias kiszolgálása
  • Kiadás előtt az összekészített áruk ellenőrzése
  • Leltározás
  • Raktárrend fenntartása

Elvárások

  • Vevőorientáltság
  • Pontosság, precizitás és megbízhatóság jellemez
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Terhelhető, rugalmas és jó a fizikai munkabírásod

Előnyt jelent

  • Raktári munkában szerzett min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • Rendelkezel targonca vezetői képesítéssel és magabiztos gyakorlattal
  • Kedves, udvarias, türelmes hozzáállás és kommunikáció, hiszen a személyes áruátvételek kapcsán az ügyfelek felé a cég egyik arca leszel
  • Törekvés az igényes munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 3 hónap próbaidő után Cafateria
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Nagykereskedelmi raktárunkba keresünk egy talpraesett kollégát hosszútávra… keressük az IGAZIT, rátermett új dolgozónkat. Van egy pár igazi a jelenlegiek között is de a fejlődésünk újabb létszámbővítést igényel. Optimisták vagyunk, akik szívesen megosztják tapasztalatunkat, tudásunkat a jelentkezőkkel. Neked nincs más dolgod mint, hogyha olyan vagy mint mi és magadra ismersz, elküldeni fényképes önéletrajzodat.
Szívesen tanulunk új dolgokat és szeretjük a kihívásokat.
Tudásunkkal precízen teljesítjük nagyker partnereink rendeléseit, igényeit.
Szeretünk csapatban dolgozni és türelmesek vagyunk kollegáinkkal.

Ha csak egy kicsit céltudatosnak, kitartónak, rugalmasnak, tanulékonynak és bátornak érzed magad egy új munkahelyhez akkor várjuk fényképes önéletrajzodat.