Raktáros/operátor (Bankkártyák világa)

  • Cég neve

    IDEMIA Hungary KFT

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Tópark utca 9.

  • Fizetés

    Bruttó 440e - 445e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az alapanyagok, félkésztermékek és késztermékek bevételezése a raktárba, illetve az értéktárba; kiadása megszemélyesítésre
  • A késztermékek és fel nem használt anyagok visszavételezése a raktárba, illetve az értéktárba; a késztermékek szállításra való összekészítése és kiadása szállításra;
  • Anyagmozgatás elektromos targoncával és kézi raklapemelővel;
  • Teljes körű raktár, értéktár adminisztráció, könyvelés;
  • A készletek rendszeres ellenőrzése, meghatározott időközönként leltár készítése, elavult készletek megsemmisítése;
  • Aktív részvétel a PIN gyártásban (PIN nyomtatás, csomagolás, szállítólevelek elkészítése);
  • PIN tabok megszemélyesítése a megadott munkafolyamatok, minőségi és biztonsági utasítások alapján
  • PIN-ek borítékolása
  • PIN szállításra történő előkészítése, szortírozása
  • Gyártási és biztonsági szabályok betartása
  • Rend és tisztaság fenntartása a munkaterületen

Elvárások

  • Elektromos targoncavezetői engedély (vagy nyitottság arra, hogy belépést követően a cég beiskolázza a jogosítvány megszerzésére)
  • Pontosság, precizitás
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Érettségi bizonyítvány
  • 1-3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Idemia Hungary Kft. a globálisan jelen lévő IDEMIA cégcsoport magyarországi leányvállalata. Fő tevékenysége a magyarországi lakosság bankkártyáinak megszemélyesítése a különböző bankok megbízása alapján. Biztos háttérrel rendelkező multinacinális cég vagyunk, de családias munkakörnyezetben dolgozunk Törökbálinton. A megszemélyesítés 13 fős csapatába keresünk egy új raktáros/gépkezelő dolgozót. Tiszta munkakörnyezet. A munkarend az irodai munkarendnek megfelelő, hétköznap reggel 8:00-től délután 16:30-ig. Számítógépkezelői alapismeret szükséges. Erkölcsi bizonyítvány alapfeltétele a munkának.