Raktáros

  • Cég neve

    Neovia Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Akron utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 410e - 415e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrészek tárolása, raktározása
  • Alkatrészek összekészítése, csomagolása
  • Meglévő targoncajogosítvány esetén targoncával való árumozgatás
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A csoportvezetőtől vagy műszakvezetőtől kapott egyéb raktári feladatok értelmezése és pontos végrehajtása

Elvárások

Előnyt jelent

  • Érvényes targoncajogosítvány

Amit kínálunk

  • Plusz 20 perc fizetett szünet
  • Cafeteria, jelenléti bónusz
  • Céges busz Budapest, illetve Százhalombatta irányából
  • Autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás támogatása
  • Tavaszi és őszi vitamincsomag, gyümölcsnapok
  • Szemüveg támogatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Hölgyek jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A Neovia Logistics Kft. a Neovia Inc. amerikai központú cég logisztikai üzletágának budaörsi egysége. Csapatunk nap, mint nap arról gondoskodik, hogy Európa egyik legnagyobb autógyártójának Közép-Kelet európai márkaszervízei a lehető leghamarabb és leghatékonyabb módon megkapják a megrendelt alkatrészeket. Családias légkör multinacionális környezetben.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!
Bér: br. 410 000 Ft + Cafeteria + Éves bónusz + Bejárási támogatás