Raktáros munkatárs

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS MUNKATÁRS

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?
Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező áruk lerakodása, tételes átvétele, raktárba történő betárolása, elhelyezése (palettás áru, kamion és konténeres árubeérkezés)
  • A megrendelt áruk komissiózása, összekészítése, csomagolása, címkézése szállításra, árukiadás
  • Raktári bizonylatok / dokumentumok kezelése, árukészlet leltározása
  • Anyagmozgatás (targonca, raklapemelő)
  • A raktár területének rendben tartása
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői képzés és vezetőüléses targonca engedély, targoncavezetői gyakorlat
  • Raktározási ismeretek / munkában szerzett tapasztalat
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Excel és más Office termék felhasználói szintű ismerete
  • Garázsipari gépek és berendezések rakodásának ismerete (extra volumenű termék rakodásában szerzett tapasztalat)

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés
  • Kihívást jelentő, complex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Megbízóról:

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.
Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Ha szeretnél dolgozni egy olyan cégnél, ahol fontos az egyéniséged és a munkád, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó bérigényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.