Raktáros munkatárs

  • Cég neve

    SEBŐK Csavar KFT

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Kereskedő köz 3.

  • Fizetés

    Bruttó 346e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Sebők Csavar Kft. szegedi raktárába jó fizikummal rendelkező, fiatal, lendületes munkatársat keres raktáros munkakörbe, hosszú távú munkára.

Fő tevékenység: anyagmozgatás.
Feladatok: megrendelések összekészítése, árufeltöltés, rakodás és egyéb, anyagmozgatással kapcsolatos teendők.
Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:00-16:00.

Elvárások

Fizikai teherbírás
Terhelhetőség

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Targoncavezetői engedély

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Várjuk fényképes önéletrajzát, jelentkezését legkésőbb 2024. április végéig!
Csak az itt (elektronikusan) leadott jelentkezéseket tudjuk befogadni. Kérjük, telefonon vagy személyesen NE keressenek minket ez ügyben, köszönjük!