Raktáros munkatárs

  • Cég neve

    P & T PLASZTIK Kft

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 105.

  • Fizetés

    Nettó 390e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Műanyag lemezek nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keres raktári munkára komissiózós raktárosokat fiatalos, lendületes csapatába.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület, bejelentett, 8 órás állás, hétvégi munka nincs.
Amit kínálunk: jó hangulatú csapat, céges rendezvények, új építésű jól felszerelt csarnok, versenyképes alapfizetés, alapfizetésen felül fizetett bejárási támogatás, túlóra, műszakpótlék (7:30-14:00-ig és 9:30-18:00-ig) és teljesítmény bonusz.

Előny az asztalos vagy lapszabászati min 1-2 éves tapasztalat és targoncás jogosítvány.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Elvárások

- Kultúrált megjelenés
- Precizitás
- Csapatszellem

Amit kínálunk

- Képzési lehetőségek (pl targoncás jogosítvány...)
- Előremeneteli lehetőség (pl műszakvezetői munkakör)
- Családi vállalkozás, családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség