Raktáros munkatárs (BILK Logisztikai Központ)

  • Cég neve

    WSZL Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Európa utca 6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktározási folyamatok betartása,
  • A szükséges anyagmozgatások végrehajtása a raktár területén belül,
  • A raktárba érkező áruk szakszerű betárolása,
  • A raktárból kimenő áruk szakszerű kitárolása,
  • A raktári rend fenntartása,
  • Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Számítástechnikai ismeretek megléte (főként MS Office programok használatában szerzett tapasztalat),
  • 1 műszakos munkarend vállalása (8:00-16:30).

Előnyt jelent

  • Elektronikai termékek (IT) területen szerzett tapasztalat vagy érdeklődési kör,
  • Középfokú végzettség.
  • Targoncavezető jogosítvány, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős munkalehetőség,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Biztos háttér, kiszámíthatóság,
  • Összetartó és jó csapat,
  • Dolgozói kedvezmények.

Céginformáció

A WSZL Kft. Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról, hosszútávra keres megbízható munkatársat

A „jelentkezem” gombra kattintva küldje el részünkre szakmai önéletrajzát!