Raktáros

  • Cég neve

    MORGAN HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, X. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

DOLGOZZ NÁLUNK

Raktáros

MUNKAKÖRBEN, HA 1 MŰSZAKOS MUNKARENDRE, SZABAD HÉTVÉGÉKRE ÉS MINDEN HÓNAP 4. MUNKANAPJÁIG MEGÉRKEZŐ FIZETÉSRE VÁGYSZ!

OLYAN MUNKAHELYRE VÁGYSZ, AHOL:

  • Munkáddal minden nap értéket állítasz elő, hiszen a termelésben gyártott termékek segítségével emberek milliói lesznek képesek elérni úticéljaikat és komfortosan megélni a hétköznapokat
  • Jól felszerelt, zuhanyzóval ellátott öltözőben készülődhetsz műszak kezdetén és végén
  • Otthonias étkezőben töltheted el a munkaközi szüneteidet
  • Számos olyan kolléga segíti a betanulásodat, akik évek óta erősítik a csapatunkat
  • Nem kell óriási súlyokat emelgetned (max. 10 kg)
  • Tapasztaltak a vezetők, folyamatosan képezzük őket
  • “Buddy” programmal támogatjuk a beilleszkedési folyamatodat
  • Viber chatboton keresztül 0-24 felteheted a kérdéseidet, akár a felsővezetőknek is
  • Jó hangulatban dolgozhatsz 8 órát akkor, MI VAGYUNK A MEGFELELŐ VÁLASZTÁS!

MUNKÁDÉRT A KÖVETKEZŐ JUTTATÁSI CSOMAGRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Piacképes és tisztességes órabér
  • MEDICOVER egészségbiztosításban részesülsz a nálunk töltött 3. hónap után
  • Havi bónusz és negyedéves jutalom lehetőség
  • Havi br. 37.500 ft kafetéria a nálunk töltött első teljes hónap után
  • br.150.000-300.000 Ft összegű belső ajánlási bónusz
  • Gyermek beiskolázási támogatás
  • Éves béremelési program
  • Évi két alkalommal ünnepi prémium (húsvétkor és karácsonykor)
  • Ötletprémium (egyéni éves eredmény elérése után)
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása a munkába állás első napjától
  • Kedvezményes optikai szolgáltatásokat vehetsz igénybe
  • Céges busz segíti a munkába járásodat (KÖKI terminál)
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Minden szerdán gyümölcsnap

EGY MUNKANAPOD A KÖVETKEZŐ FELADATOKBÓL FOG ÁLLNI:

  • Beérkező alapanyagok átvétele és ellenőrzése
  • Beérkezett alapanyagok adott munkanapon történő szakszerű betárolása a raktár megfelelő helyére
  • A gyártási dokumentációs gyűjtőlista alapján a gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése és igény szerint folyamatos kitárolása a gyártásba
  • A termeléstől beérkező készárú egységcsomagok átvétele, ellenőrzése, vonatkozó minőségirányítás utasítás szerint felelőséggel
  • Beérkezett készárú egységcsomagok és csomagolóanyagok adott munkanapon történő szakszerű betárolása a raktár megfelelő helyére
  • Csomagért érkező szállítók fogadása
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Alapanyagleltárban való aktív részvétel
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztratív feladatok ellátás

AMIT TŐLED VÁRUNK EL:

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Alapfokú végzettség
  • Minőségszemlélet
  • Megbízhatóság