Raktáros

  • Cég neve

    MOLAR CHEMICALS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkezett anyagok mennyiségi, tételes átvétele mind a külső szállítóktól, mind pedig a saját üzemektől, az átvétel dokumentálása
  • Az anyagok összekészítése, komissiózása, kiadása a gyártási/kiszerelési feladatokhoz illetve kiszállításra, valamint a vásárlók kiszolgálása
  • A kiszállítandó áru tételes ellenőrzése, (végellenőrzés)
  • Anyagmozgató eszközök használata, a használat dokumentálása
  • Raktári rend fenntartása, az előírt takarítások elvégzése, dokumentálása
  • Készletmozgások és egyéb tevékenységek rendszerben való rögzítése, leltározás

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • targonca jogosítvány (vezetőüléses) és gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Internet)
  • Munkarend: Kétműszakos: 6:00 - 14:20 illetve 09:40 – 18:00
  • Próbaidő: 90 nap

Előnyt jelent

  • vegyipari, vagy rokonipari szakirányú képesítés és/vagy gyakorlat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • negyedévente teljesítményarányos prémium
  • évvégi karácsonyi juttatás
  • Bejelentett hivatalos munkahely, hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Színvonalas kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség, képzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk harminc éve foglalkozik gyógyszeralapanyagok, laborvegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével.
Számos területen a piac meghatározó szereplői vagyunk, és komoly szakmai háttérrel, valamint korszerű infrastruktúrával rendelkezünk. Modern gyártási, raktározási feltételek, jól felszerelt analitikai labor és magas színvonalú munkakörnyezet jellemzi cégünket. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően dinamikusan növekszünk, bővülünk.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével, a jelentkezem gombra kattintva küldje el számunkra.