MOBIS PARTS EUROPE N.V MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE logo

Raktáros

  • Cég neve

    MOBIS PARTS EUROPE N.V MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fiastyúk utca 5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Hyundai Automotive Group tagjaként a MOBIS Parts Europe N.V Magyarországi Fióktelepe Hyundai és Kia gépjárműalkatrész nagykereskedelmi tevékenységet lát el érdi logisztikai központjában.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktáron belüli árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése
  • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Kiszállítási és beszállítási okmányok kezelése
  • Az áruk be-, kitárolása tárhelyre PDA eszköz igénybevételével
  • Komissiózás, csomagolás
  • Leltározás, készletnyilvántartás
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó fizikai teherbírás
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezető jogosítvány és tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PDA eszköz használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő összegű Cafeteria juttatás (havi bruttó 45.833 Ft, próbaidő után)
  • Bejárás támogatás (40 Ft/km vagy 100% bérlet támogatás, érdi lakosoknak is)
  • Ingyen kávé
  • Műszakpótlék
  • Targoncapótlék (érvényes jogosítvány esetén)
  • Negyedéves bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, nemzetközi vállalatnál
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el magyar  nyelvű önéletrajzát.