Raktáros

  • Cég neve

    Mey Industry Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9082 Nyúl, Ipar utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező áru átvétele, könyvelése, beraktározása
  • komissiózás
  • elkészült termékek átvétele, csomagolása, betárolása
  • könyvelések elvégzése a vállalatirányítási rendszerben
  • anyagmozgatás, egyéb raktáros feladatok ellátása
  • rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Raktáros tapasztalat
  • Érvényes vezetői engedély gyalogkíséretű (3312) és vezetőüléses (3324) targoncához
  • Számítógép, Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer magabiztos használata
  • Önállóság, talpraesettség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • lehetőség azonnali kezdésre
  • délelőttös műszak, 8 órás munkavégzés, igény szerinti túlóraszervezéssel
  • juttatások: alapbér, havi bruttó 40.000 Ft belső szabályok szerint választható cafetéria
  • egyéb juttatások: bejárási támogatás – tömegközlekedés 100 % vagy autó, minimum 30 Ft/km aktuális üzemanyagár függvényében; hűségprémium, év végi jutalom
  • kiszámítható munkabeosztás, családbarát munkahely, törvények maximális betartása

Céginformáció

Biztos háttérrel, német anyacéggel rendelkező vállalkozásunk 2004 óta működik Magyarországon. Kis sorozatban gyártunk az átlagosnál magasabb minőségi követelményű termékeket.

Munkavégzés helye:
9082 Nyúl, Ipar u. 1.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével lehetséges.