Raktáros

  • Cég neve

    MERITUM Kft

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Röppentyű utca 61.

  • Fizetés

    Nettó 320e Ft havi bér Nettó 400e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező szállítmányok ellenőrzése és az áruk beraktározása
  • Vevőrendelések előkészítése, csomagolása, kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása
  • Raktári karbantartás, a raktári rend fenntartása
  • Beszerzés és ügyviteli adminisztráció segítése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Alkalmasság folyamatos fizikai munkavégzéshez
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Raktári tapasztalat
  • Vállalatirányítási/logisztikai rendszer használata
  • Gyors munkába állás
  • Fuvarozási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Lendületes, jó társaság, gyorsan eltelik a napi 8 óra
  • Munkaidő kizárólag hétköznapokon, 8.00-16:30-ig
  • Korrekt jövedelem minden hónap 10.-én már 20 éve!
  • Egyéb béren kívüli juttatások és negyedéves bónusz
  • Nyitottság fejlesztési ötletekre
  • Nincs multis túlszabályozottság
  • Családbarát működés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Bútorkárpit és bútorkomponens kereskedelemmel foglalkozó dinamikusan fejlődő kisvállalat raktáros munkatársat keres. Ha nem okoz gondot a precíz munkavégzés és szeretnél fiatalos csapatban dolgozni Te lehetsz a mi emberünk!

A Jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja fényképpel ellátott önéletrajzát.