Raktáros

  • Cég neve

    MAGYAR ÁLLAMI OPERAHÁZ

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest, Kőbányai út 30.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szabályszerűen bevételezed és kiadod a beérkező termékeket, anyagokat, árukat;
  • A raktározás során felcímkézed az anyagokat, árukat anyag- és áruféleségenként;
  • Lebonyolítod az áru-és anyagforgalmat;
  • Naprakészen vezeted a nyilvántartásokat és az előírt szoftverekben dolgozol.

Elvárások

  • Minimum középfokú (lehetőleg logisztikai szakirányú) végzettséggel rendelkezel;
  • Legalább 1-3 év raktározási területen szerzett tapasztalatod van;
  • Microsoft Office irodai csomagokat készség szintjén használod (Word, Excel, MS Outlook);

Előnyt jelent

  • ha logisztikai szoftver ismerettel, vagy a FORRÁS.NET program ismeretével rendelkezel
  • ha textilipari anyagismerettel rendelkezel (mert elsődleges önálló területed a jelmezműhelyekbe érkező termékek bevételezése, áttárolása, illetve kiadása lenne)

Amit kínálunk

  • Sokféle raktározandó anyaggal találkozhatsz és számos folyamatban tudsz részt venni, ezáltal fejlődni;
  • Egyaránt kell fizikai és adminisztratív jellegű munkát is végezni, így változatosan telnek a napjaid;
  • Az Operaház több szervezeti egységével is kapcsolatot kell tartanod, így sok kollégát ismerhetsz meg;
  • Stabil fix jövedelmet és széleskörű juttatási csomagot biztosítunk számodra;
  • Az ország legmodernebb Műhelyházában dolgozhatsz (Eiffel Műhelyház, Bp. X. ker Kőbányai út 30.).

Céginformáció

Az Opera egy több, mint 1300 főt foglalkoztató kulturális intézmény, igazi több generációs munkahely, három játszóhellyel, műhelyekkel, szerteágazó tevékenységi körrel.
A produkciók gyártásához kapcsolódó anyagféleségek, világítás- és hangtechnikai eszközök, továbbá az általános létesítményüzemeltetési részhez beszerzett anyagok, eszközök, műsorfüzetek, ajándéktárgyak, munkaruhák és védőfelszerelések, valamint a szerszámok mind a raktárosok kezei között haladnak át!
Ha kíváncsi vagy, hogy milyen lehet az ország legnagyobb kulturális intézményében raktárosnak lenni és a kultúra sem áll tőled távol, akkor csatlakozz ehhez a nem hétköznapi világhoz!

A ’Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.