Raktáros

  • Cég neve

    Lindab Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Állomás utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A 30 éves magyarországi múlttal rendelkező, svéd érdekeltségű Lindab Kft légtechnikai termékek gyártásával foglalkozik, továbbá könnyűszerkezetes épületekhez svédacél lemeztermékek és rendszerek széles skáláját kínálja.

Raktáros

Feladatok:

Csatlakozz csapatunkhoz és fő feladataid profil üzemünkben a raktározással kapcsolatos tevékenységeink ellátása lesz.
  • Rendelések összegyűjtése, vevők kiszolgálása, tehergépkocsik fel és lerakodása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének ellenőrzése, felügyelete
  • Áru átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • A raktár rendjének és tisztaságának fenntartása
  • Részvétel a negyedéves leltározásban
  • Egyéb a munkakörhöz tartozó feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomaggal várunk:
    • alapbéred mellett már az első munkanaptól cafatéira juttatást biztosítunk számodra, melynek összege havi bruttó 33.125Ft
    • havi raktári bónusz
    • belépési bónusz a próbaidő lejártát követően, ami egyszeri bruttó 10%-os kifizetést jelent Számodra
    • év végi bónuszra is lehetőséget biztosítunk 13. havi fizetés formájában
    • munkába járás támogatás, bérleted 86%-át térítjük, vagy fizetjük a 30 Ft-os kilométer díjat
    • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Térítésmentesen kávét és teát biztosítunk munkavállalóink számára
  • Dolgozói kedvezmény, amelynek mértéke akár 50% is lehet
  • Egy családias hangulatú cég része leszel, ahol fontos, hogy TE is jól érezd magad
  • Felelősségteljes és változatos munka vár Rád szakmai fejlődési lehetőséget biztosítva piacvezető cégünknél

Jelentkezésedet bérigény megjelöléssel és önéletrajzoddal várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva!