Raktáros

  • Cég neve

    "LÁNG" Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Szikratávíró utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

"LÁNG" Kft.
Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres raktáros munkatársat két műszakos munkarendbe.
Szeretnél egy hosszútávú, biztos állást?
Nem gond, ha nincs még raktáros tapasztalatod, segítünk a betanulásban!

Munkarendünk:
hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30) – heti váltásban.

Főbb feladatok, munkák

- A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
- Árumozgatás
- A megrendelt áruk összekészítése szállításra
- Raktári árukészlet leltározása
- Raktári rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások

- alapfokú végzettség
- nagyfokú munkabírás, jó állóképesség
- precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

- nettó 301.000.-Forint + túlóra lehetőség
- CAFETÉRIA
- stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség
- modern környezet, új raktár
- munkaruházat
- gépkocsiparkoló
- vidéki kollégák számára bejárási támogatás
- dolgozói kedvezmények a cég által forgalmazott termékekből
- azonnali munkakezdés lehetősége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod e-mail címünkre.