Raktáros-komissiózó

  • Cég neve

    Reflexshop Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred u. 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Raktározás, komissiózás, csomagolás, csomagok futárnak átadása
  • Áruátvétel, árumozgatás,
  • Matricázás, fóliázás
  • Raktári rend fenntartása
  • Részvétel negyedéves, éves leltározásban
  • PDA-val történő munkavégzés
  • Szabályozott munkafolyamatok betartása

Elvárások

  • Raktári területen szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség
  • Precizitás, pontosság

Előnyt jelent

  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Targoncavezetői jogosítvány (3324, vezetőüléses targonca)

Amit kínálunk

  • Egy műszak
  • Hétfő-Péntek 8:00-17:00 munkavégzés
  • Ingyenes kávé
  • Hosszútávú álláslehetőség egy stabil, növekvő cégnél

Céginformáció

A Megyeri híd lábánál (pesti oldal, 4. kerület) a Login Business Parkban elhelyezkedő modern raktárunkba (minőségi környezet, tárhelyes raktározás, PDA használat) keressük új raktáros kollégánkat.

Pályázatodat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Raktáros-áruszállító” megjelöléssel küldd el.