Raktáros-komissiózó

  • Cég neve

    Helit

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Hunyadi János út 4

  • Fizetés

    Nettó 430e - 460e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Helit
Csatlakozz a Helit Kft. összetartó csapatához, ahol munkatársaink közösen dolgoznak partnereink magas színvonalú kiszolgálása érdekében!
 RAKTÁROS-KOMISSIÓZÓ munkakörbe keressük új munkatársainkat

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Stabil nagyvállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.
  • Elérhető havi jövedelem bruttó 646.000-690.000 Ft között (nettó 430.000-460.000 Ft – ha bármilyen adókedvezményt érvényesíthetsz, akkor a nettó összeg magasabb lesz).
  • Az általunk kínált bér tartalmazza az alapbért, műszak- és egyéb pótlékokat, produktív juttatást, jelenléti bónuszt, illetve próbaidő után nettó 40.000 Ft-os cafeteriát.
  • Nettó 100.000 Ft-os belépési bónuszban is részesülsz.
  • Mielőtt csatlakoznál hozzánk, közelebbről is megismerkedhetsz a munkakörrel: részt vehetsz egy próbanapon, melyre egyszerűsített foglakoztatás keretében kerül sor. A próbanap költségét nettó 1500 Ft/óra díjjal megtérítjük számodra.
  • A munkavégzéshez biztosítjuk a munkaruhát és a szükséges eszközöket.
  • Amennyiben nem rendelkezel targonca jogosítvánnyal, próbaidő után lehetőséged van megszerezni azt.
  • Ha nálunk fogsz dolgozni, dolgozói vásárlási kedvezményben részesülsz.
  • Vár Téged céges edzőtermünk, amit a hét minden napján látogathatsz.
  • Minden dolgozónkra céges élet- és balesetbiztosítást kötünk.
  • Időközönként céges csapatépítőkkel színesítjük a mindennapokat.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Aktívan részt veszel a bejövő áru mozgatásában, tárolásában és leltározásában (vonalkódolvasó PDA segítségével).
  • Összekészíted és kiadod sofőr kollégáink részére a partnereink által megrendelt árukat (áruk kiszedése, összekészítése, felpakolása a szállító tehergépjárművekre).
  • Nyilvántartod a kimenő és visszaérkező göngyölegeket.
  • Munkáddal hozzájárulsz a raktári rend fenntartásához, megőrzéséhez.

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:

  • Legalább általános iskolai végzettséged van.
  • Vállalod a 3 műszakos munkavégzést (06:40-15:00-ig; 14:40-23:00-ig 22:40-07:00-ig), illetve havi egy szombati munkavégzést.
  • Jó a fizikai erőnléted és tudsz hűtött raktárban is munkát végezni (esetenként – 20 fokos területen).
  • Precíz, pontos és rugalmas vagy a munkavégzés során.
  • Ha nálunk fogsz dolgozni, szükséged lesz érvényes tüdőszűrő igazolásra is (ennek költségét megtérítjük számodra).

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.
  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal.
  • Rövid átfutással munkába tudsz állni.

JÓ, HA TUDOD:

DOLGOZÓINK MONDTÁK:

"Családias a környezet, munkatársak segítőkészek, lehet fejlődni és van is lehetőség, plusz előre lépés is lehetséges, nehéz fizikai munka, de a fizetés nem rossz (itt gondolok raktárra). "

"Szeretem a munkakörömet és kollégáimat. A felmerülő problémákat remek csapatmunkában tudjuk megoldani, illetve egyéb esetekben is számíthatunk egymás tanácsára."

"Stabil, folyamatosan fejlődő megbízható cég. Közvetlen kapcsolat a kollégák közt. Jó csapatokkal, jó szakemberekkel dolgozhatok együtt, akik hitelesek számomra. Gyors reakciók. Folyamatosan fejlődő kollégák."