Raktáros - Komissiózó

  • Cég neve

    Delton-Pipe Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Fizetés

    Nettó 290e - 340e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti termékek és szerszámok  összekészítése szedőlista alapján (komissiózás),
  • Beérkezett áru, raktárban való elhelyezése, mozgatása
  • Raktárkezelés, készletellenőrzés, dokumentálás, leltározás
  • Gépkocsi felpakolásban részvétel
  • Raktári rend fentartása
  • Egyéb általános raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség, áruismerethez kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány
  • Pontos munkavégzés
  • Vevőorientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély és Targoncavezetői gyakorlat
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Áruismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiszámítható, fix jövedelem + eredmény alapú jutalmazás
  • 1 műszakos munkarend 7:30-16:00 , szabad hétvége!

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük, küldje meg Önéletrajzát és Fizetési igényét.