Raktáros - komissiózó

  • Cég neve

    Budmil Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szőlőkert köz 6.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budmil csapata III. kerületi bázisára keres raktári fizikai munkára raktáros-komissiózót.
Targoncavezetői jogosítvány előny!

Feladatok:

  • komissiózás
  • csomagolás
  • árukiadás
  • áruátvétel
  • 4 napos munkahét (H-Cs: 6:30-17-ig)

Légy csapatunk következő tagja!

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Nagy munkabírás

Előnyt jelent

Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítunk
  • 1 év után hűségbónuszként egészségbiztosítás jár minden dolgozónak
  • kellemes munkahelyi környezetet kínálunk
  • dolgozói kedvezményben részesülhetsz a Budmil termékekre
  • egy jófej csapattal és főnökkel dolgozhatsz együtt
  • 4 napos munkahét (H-Cs, 6:30-17:00-ig) miatt szabad péntekjeid lehetnek

Céginformáció

  • Mit érdemes tudni a Budmilról? A Budmil 1990-ben alakult és a kezdeti termékkollekció a sport- és iskolatáskákra specializálódott elsősorban. Azonban az évek során folyamatosan bővítettük a termék palettánkat és ma már megtalálhatóak a kínálatba a mai divatú, főként utcai ruházati termékek, vagyis a casual street style fővonulata jellemzi aktuális kollekcióinkat. Számunkra fontos, hogy mind szakmailag és mind minőségileg magas színvonalat nyújtsunk. A saját kiskereskedelmi hálózatunkat folyamatosan bővítjük és jelenleg 47 üzletünk található meg országszerte, de további boltnyitásokat tervezünk a jövőben is.

Jelentkezés fizetési igény megadásával és fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.