Raktáros (komissiós)

  • Cég neve

    Chef Market Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca 9.

  • Fizetés

    Nettó 340e - 415e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

ChefMarket Zrt. élelmiszer nagykereskedelem RAKTÁROS MUNKATÁRSAT keres teljes munkaidőbe 15. kerületi telephelyére.

Dolgozz nálunk vasárnaptól csütörtökig.
  • délutános (12:00-tól)
  • éjszakás (19:00-től)

Elvárások

Téged keresünk ha:
  • nem idegen számodra a PDA és vezetőállásos targonca napi szintű használata
  • nem csak a TV képernyőjén keresztül, hanem élőben is láttál vagy netalán dolgoztál is már raktárban, ezáltal tisztában vagy a komissiózás, anyagmozgatás rejtelmeivel
  • nem riadsz meg attól, hogy hűtött területen is kell dolgoznod
  • nem csak magadra, de a raktári rend fenntartására is igényes vagy
  • nem csak a készleteinket és a leltárt vezeted pontosan, hanem a munkaidőd kezdését is

Előnyt jelent

  • PDA használata és vezetőállásos targonca jogosítvány

Amit kínálunk

Amiért cserébe:
  • a kiemelkedő alapbéred mellé bónuszt kínálunk (nettó 340.000-415.000 Ft)
  • munkaruhát biztosítunk a munkavégzésedhez
  • kedvezményesen vásárolhatsz a teljes élelmiszer kínálatunkból
  • kondibérletet biztosítunk
  • gyümölcs nap

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

  • amennyiben képesnek érzi magát a meghirdetett munkakör betöltésére, kérjük, a "Jelentkezem" gomb megnyomásával küldje meg részünkre fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.