Raktáros

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Kaposvár / Sárbogárd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

KITE Zrt.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Nappali műszakos munkarendre.
  • Ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Jó munkakörnyezetre, segítőkész kollégákra és változatos feladatokra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.
  • Kaposváron/Sárbogárdon kívüli lakhely esetén bejárás támogatásra.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • Mezőgazdasági input anyagok pontos és sérülésmentes átvétele, raktározása, kiadása.
  • SAP rendszer felhasználói szintű kezelése, dokumentáció pontos vezetése, bizonylatok kezelése.
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása.
  • Részvétel az időszakos rovancsolásokban és a leltárazásban.

Munkavégzés helye:

lakóhelytől függően Kaposvári vagy Sárbogárdi alközpont

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Korábban szereztél már tapasztalatot raktározási területen.
  • Rendelkezel érvényes B kategóriás, illetve vezetőüléses targonca kezelői jogosítvánnyal és gyakorlattal.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Kifogástalan erkölcsi bizonyítvány birtokosa vagy.
  • Megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed a munkádat.

Ha ezen kívül:

  • van mezőgazdasági áruismereted,
  • növényvédő- és méregraktár kezelői képesítést szereztél,
  • és van tapasztalatod SAP rendszer kezelésében,

akkor Te vagy az ideális jelölt számunkra!