Raktáros

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Herceghalom

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

KITE Zrt.

KITE Zrt. több, mint 50 éves múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Csapatunkba keresünk

Raktáros

munkatársat Herceghalmon működő telephelyünkre.

Leendő kollégánk feladatai:

  • mezőgazdasági input anyagok átvétele, raktározása, kiadása,
  • műtrágya keverő berendezés üzemeltetése,
  • anyagmozgatás raktáron belül és raktárak között,
  • raktári rend fenntartásának biztosítása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • korábban szerzett már tapasztalatot raktározási területen,
  • rendelkezik érvényes vezetőüléses targonca kezelői jogosítvánnyal, melyhez gyakorlat is társul,
  • kifogástalan erkölcsi bizonyítvány birtokosa,
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját.

Előnyt jelent:

  • méregraktár kezelői bizonyítvány.

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom.

Amit nyújtunk:

  • fix havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • nappali, 1 műszakos munkarend,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség.