Raktáros-kiszállító

  • Cég neve

    WhiskyNet Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szőlőkert utca

  • Fizetés

    Nettó 310e - 310e Ft havi bér Nettó 200e - 300e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal? Szeretsz vezetni és van is benne minimum 2-3 éves tapasztalatod? Jól kiismered magad Budapesten? Érdekel a logisztika? Várunk a WhiskyNet Kft.  logisztikai csapatába!
Feladatok:
• Általános raktári feladatok elvégzése ( komissiózás-betárolás)
• A megrendelt áru pontos és sérülésmentes kiszállítása
• A KRESZ szabályainak megfelelő közúti magatartás betartása
• Barátságos és udvarias személyiség
• A szállítmány összeállítása és csomagolása
• Szállítókocsik ki- és berakodása, valamint a szükséges okmányok kitöltése, aláírása
• Pontos áru átvétele, kiadása darabszám szerint
• Raktárkészlet megfelelő rendezettségének, áttekinthetőségének fenntartása
• Helyszín: III. kerület, Óbuda

Amit neked kínálunk:
· Versenyképes fix bejelentett jövedelem (Nettó: 310.000 Ft + teljesítmény bónusz)
· Hétköznap: 1 műszak, hétvége: szabad
· Céges munkaruha
· Korszerű kiszállító autókat és eszközöket a munkavégzéshez
· Stabil munkaadói háttér
· Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
· Fejlődési- és szakmai előmeneteli lehetőség
· Összetartó csapat, családias hangulat
· Hosszú távú munkalehetőség
· Önálló munkavégzés

Elvárások

· „B” kategóriás jogosítvány
· Ápolt megjelenés, határozott fellépés
· Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
· Jó kommunikációs képesség
· Középfokú végzettség
· Felelősség teljes munkavégzés

Előnyt jelent

Targoncavezetői engedély

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben van feltöltött Önéletrajzod akkor kattints a jelentkezés gombra, ha nincs kérjük csatolj egyet.