Raktáros - kiszállítás - Győr

  • Cég neve

    REHAU-Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • napi 8 óra
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Leendő feladataid:

  • Kiszállítás fizikai előkészülete és felügyelete
  • Kiszállításra váró termékek etikettezése
  • Szállítólevelek elkészítése és könyvelése
  • Raktárkészlet ellenőrzése (késztermék, csomagolás)
  • Napi egyeztetés a kiszállított termékekről
  • Teherautó forgalom gyáron belüli koordinálása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nagyon jó számítógépes ismeretek
  • Német nyelvtudás előny
  • Folyamatos, többműszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • 13. havi bér
  • Munkába járási támogatás Győrön kívülről nettó 43 Ft/km
  • Folyamatosan fejlődő, modern vállalati környezet
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Széles körű juttatási csomag cafetéria mellett (munkavállalói jóléti program, jubileumi bónusz)