Raktáros (Kecskemét)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • árú átvétel, áru elpakolása FIFO elv alapján, kézi raklapemelő géppel,
  • beérkező alapanyagok kicsomagolása, mennyiségi, minőségi ellenőrzése,
  • raktáraink takarítása, folyamatos tisztántartása, hogy megfeleljenek az élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírásoknak.
  • a raktárkészlet naprakész vezetése, kezelése,
  • az előírt raktári leltározási folyamatok elvégzése, (napi, heti, havi),
  • a gyár területén lévő egységein között a szükséges áruszállítási feladatok ellátása belső, céges gépjárművekkel,
  • visszaárú, göngyöleg begyűjtése, összekészítése visszaszállításra,
  • folyamatosan együtt kell működni a konyhai személyzettel és az étterem vezetésével,
  • HACCP szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • fizikai terhelhetőség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • pontosan, precízen számolsz,
  • tudod mi az a FIFO elv,
  • megbízható vagy, lehet Rád számítani,
  • tudsz önállóan dolgozni,
  • „kézi raklapemelő” biztonságos és rutinos használata.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend, (05:30-14-ig )
  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • vidéki bejárás esetén utazási költség támogatás,
  • szabad hétvégék,
  • fizetett szabadság,
  • korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • igényes munkakörnyezet,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • hosszú távú biztos megélhetés,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás),
  • modern, új technológia és felszerelés, saját fejlesztésű koncepciók,
  • sok éve együttműködő, tapasztalt szakmai háttérrel rendelkező központi támogató vezetői csapat.

Munkarend: 1 műszak, hétfőtől-péntekig, napi 8 óra, (05:30-14-ig).

Munkavégzés helyszíne: kecskeméti Mercedes-Benz gyár területén üzemelő Delirest éttermünk.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?

Magyarországon közel 74 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről. Munkavállalóink létszáma meghaladja kb. az 1.500 főt.

RAKTÁROS, (Kecskemét)

(1 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig, 05:30-14-ig, bejelentett munka, szabad hétvége)