Raktáros, karbantartó

  • Cég neve

    KOMPEL Kft

  • Munkavégzés helye

    1105 Budapest, Vaspálya utca 20.

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér Nettó 20e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • raktárkészlet kezelése, bejövő és kimenő szállítmányok rakodása
  • munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása
  • vevők pontos és gyors kiszolgálása, tájékoztatása
  • általános karbantartási feladatok a telephelyünkön
  • szervizes feladatok, termékek átvizsgálása, javítása

Elvárások

  • középfokú végzettség, de min. szakmunkás
  • erkölcsi bizonyítvány
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • elektromos termékek ismerete

Előnyt jelent

  • középfokú villamos végzettség (villanyszerelő)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiszámítható családbarát munkaidő (szabad hétvégék)
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

A KOMPEL Kft. 24 éve foglalkozik elektromos termékek
importálásával és azok forgalmazásával.
A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres
Karbantartó, raktáros munkatársat. (teljes munkaidős)

  • Fényképes életrajzát küldje:
    cím: Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a.