Raktáros-karbantartó

  • Cég neve

    IGT EMEA Gaming Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 30.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 525e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termékelőállítási, gyártási, tesztelési, csomagolási és készáru kezelési folyamatok támogatása a szükséges anyagmozgatási tevékenység biztosításával
  • Anyagmozgatási tevékenység végezése megfelelő anyagmozgatási technikákkal (anyagok átvétele, szedése és elrakása): nyersanyagok, alkatrészek és késztermékek mozgatása nehéz- és könnyűgépekkel, valamint kézi berendezésekkel
  • Készletnyilvántartás kezelése
  •  Az elvégzett munkafolyamatok dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben (SAP tranzakciók végrehajtása)
  • Problémamegoldás  és eltérések kivizsgálása
  • Letárban való részvétel
  • Iroda és csarnok területén karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány: 3312 gyalogkíséretű, 3313 vezetőállásos, 3314 vezetőüléses
  • Alapszintű Excel, Outlook, Word használat
  • Felelősség és minőségtudat
  • Rendszerszemlélet, elköteleződés
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • Proaktív, pozitív szemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló gondolkodás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Tűz-, munka- és környezetvédelmi szabályok ismerete
  • 5S és Kaizen ismeretek, folyamatfejlesztés
  • Speciális áruk (veszélyes áru) kezelésére és tárolására vonatkozó előírások ismerete
  • SAP IM vagy WM vagy bármilyen más ERP rendszer használata
  • Logisztikai, raktári folyamatok jogi szabályozása
  • Angol nyelvtudás
  • ISO 9001 és 14001 ismerete

Amit kínálunk

  • havi béren felül teljesítménybónusz
  • cafeteria
  • baleset- és életbiztosítás
  • angol nyelvtanfolyam
  • wellness és kondibérlet
  • törvény szerint bejárástámogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

IGT vezető szerepet tölt be a játékgépek gyártásában. A vállalat az iparág legkiválóbb tehetségeit vonzza, mintegy 10 500 alkalmazottal világszerte.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!