Raktáros

  • Cég neve

    Jászmotor Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gyáli út 38.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Nagyszerű csapatunkba keressük új Kollágánkat!

(Raktári munka) Webshop megrendelések bevételezésére, feldolgozására, telefonos, email-es ügyfélszolgálatra szeretnénk megtalálni csapattagunkat, aki jó kommunikációval rendelkezik és műszaki beállítottságú.
Könnyen elsajátítható, egyszerűen kezelhető, nagyon szerethető munka.
Előrelépési lehetőséget biztosítunk és hosszú távra tervezünk.

Munkaidő: 08:17:00 - Hétfő-Péntek és minden második szombat 08:00-13:00H!
Munkavégzés helye: 1097 budapest, Gyáli út 38 (Jász-Motor)

Kezdés, akár azonnal.

Elvárások

-Műszaki beállítottság
-Pontos, precíz munkavégzés
-Jó kommunikáció
-Jó problémamegoldó képesség
-Számítógépes ismeretek
-Terhelhetőség
-Hosszú távú biztos célok

Előnyt jelent

-Webshopos feladatok ismerete, tapasztalata
-Office programok ismerete
-Call center munkában szerzett tapasztalat
-Jótállási feltételek, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

-Szép, tiszta, modern környezetet
-Fiatalos jó közösséget!
-Hosszú távú, bejelentett munkát
-Előrelépési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Offline és Online üzletünk már több mint 10 éve működik és fejlődik, ahol kiemelten szeretjük kezelni vásárlóinkat és szeretnénk ezt a legmegfelelőbb emberre bízni a jövőben!

A jelentkezem gombra kattintva, fényképes Önéletrajz elküldésével! A beérkezett Önéletrajzokat érkezési sorrendben megtekintjük és a kiválasztott jelölteket 2 héten belül értesítünk telefonon egy személyes interjú bemutatkozásával.
Csak a sikeres pályázókat értesítjük!