H1 Systems Mérnöki Szolgáltatások Kft. logo

Raktáros

  • Cég neve

    H1 Systems Mérnöki Szolgáltatások Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 62.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Raktáros

Ha arra vágysz, hogy a technológiai innováció és a műszaki precizitás központjában állj, és egy olyan cégnél dolgozz, ahol a lehetőségek határtalanok, akkor a H1 Systems-nél a helyed. Gyere és legyél része a jövő megalkotásának, legyen szó adatközpottechnológiáról, épülettechnikáról, biztonságtechnikáról, vagy energetikai rendszerekről.

Amit kínálunk

  • Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok)
  • Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után
  • Jó minőségű munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop
  • Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel
  • Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál)
  • „Számíthatsz Ránk” program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen
  • AYCM partnerei vagyunk
  • Irodai masszázs
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Főbb feladatok, munkák

  • A beérkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, bevételezése, elpakolása
  • Az anyagkiadások dokumentálása, az áru előkészítése és kiadása
  • Szerelési anyagok és minimum készletes cikkek kezelése
  • A raktári rend és átláthatóság biztosítása
  • Veszélyes anyagok tárolása
  • Visszaérkezett anyagok kezelése
  • Cikktörzs karbantartás
  • Mérő és egyéb munkaeszközök bevizsgáltatása, tárolása
  • Eszköz-meghibásodási problémák fogadása, garanciális problémák megállapítása, garanciális javítási/csereigény bejelentése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Javaslattétel a feleslegessé vált anyagok és eszközök hasznosítására, selejtezésére

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Raktározási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Vevőorientált gondolkodásmódú vagy
  • Precíz, önálló munkavégzés jellemző rád
  • Fizikai munkavégzésre (emelés, rakodás) alkalmas vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerettel rendelkezel
  • Műszaki alkatrészek raktározásában van tapasztalatod
  • Targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel