Raktáros

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest, Hungary

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Raktáros

RENDELKEZEL TARGONCÁS JOGOSÍTVÁNNYAL ÉS GYÁRTÁSBAN SZERZETT TAPASZTALATTAL? HA IGEN, AKKOR JELENTKEZZ AUTÓELEKTRONIKAI TERMÉKEK GYÁRTÁSÁVAL FOGLALKOZÓ BUDAPESTI PARTNERCÉGÜNKHÖZ RAKTÁROS - TARGONCÁS POZÍCIÓBA.

MUNKÁD SORÁN EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD

  • A gyártási tervek alapján anyagigénylés elkészítése a raktár felé (alapanyag, segédanyag);
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása;
  • Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után;
  • Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése;

A TE JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK, HA

  • Van ​​​​anyagmozgatásban, gyártásban szerzett tapasztalatod;
  • Rendelkezel targoncavezetői engedéllyel (3312, 3313, 3324);
  • Tudod vállalni a 3 és 4 műszakos munkarendet;
  • Szereztél számítástechnikai ismereteket.

AMIT A PARTNERÜNKTŐL KAPSZ, HA ŐKET VÁLASZTOD

  • Cafeteriát a belépésed első napjától;
  • Élet- és balesetbiztosítást, ​ kedvezményes egészségügyi szolgáltatást;
  • ​​​​​​​Motiváló juttatási csomagot;
  • Megbízható, stabil munkahelyet.

​​​​​​​EGYÉB INFORMÁCIÓK
  • Lokáció: Budapest X. kerület;
  • Munkarend: 3 és ​​4 műszak.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.