FML Parts Mechanikai Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Raktáros

    FML Parts Mechanikai Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    2085 Pilisvörösvár

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer, raktárkezelő részének használata
  • Bejövő áru átvétele, vonalkódos címkékkel történő ellátása
  • Saját gyártott termékek bevételezése, rögzítése a rendszerbe
  • Alvállalkozókhoz kiküldendő termékekhez szállítólevelek készítése, a visszaérkező áru bevételezése
  • Termékek polcra történő elhelyezése, (nagyobb termékeknél targoncavezető kolléga segítségével)
  • Összeszerelő részleg felé a gyártott termékek és kereskedelmi áruk kikészítése lista alapján
  • Alapanyagok kiadása a gyártási folyamatokhoz
  • Részvétel az éves leltározásban
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

-Számítógép kezelési ismeret
-Raktározásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos munka
  • 1 műszakos munkarend
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő fémmegmunkálással foglalkozó pilisvörösvári vállalkozás keres megbízható munkatársat.
Hosszú távú stabil munkalehetőséget keresel? Precízen végzed a munkád? Akkor Téged várunk! Jelentkezz hozzánk és legyél a csapatunk része.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk.