Raktáros - festékkeverő munkatárs

  • Cég neve

    hubergroup Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Vendel park

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • áruk fogadása, ellenőrzése, tárolása és kiadása a raktárban
  • raktári nyilvántartások vezetése, készletkövetés
  • a munkakör ellátásához szükséges rendszerek készségszintű használata, átlátása, a szükséges dokumentumok vállalati rendszerben történő elkészítése
  • rendelések összegyűjtése, vevők kiszolgálása, tehergépkocsik fel és lerakodása
  • a raktár rendjének és tisztaságának fenntartása
  • részvétel a leltározásban
  • festékkonyhai kollégák munkájának segítése

Elvárások

  • legalább 1-2 év raktári vagy logisztikai tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jártasság a raktári nyilvántartási és informatikai rendszerek használatában
  • precizitás, megbízhatóság és csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • ADR ismeretek

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér
tiszta, rendezett munkakörnyezet
barátságos, támogató csapat
egy műszakos munkarend
szabad hétvége
szép kártya
munkaruha

Céginformáció

Cégünk, a hubergroup Hungary Kft., a világ egyik legnagyobb nyomdafestékgyártójának, a huber csoportnak a magyarországi leányvállalata.
Biatorbágyi telephelyünkre ( Vendel-Park ) támogató, stabil csapatunkba keressük új kollégánkat.
A bejáráshoz saját gépjármű szükséges.