Raktáros (egyműszakos, Gödöllő ipari park)

  • Cég neve

    ManOpen Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 3.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Komissiózás
Anyagmozgatás
Beszállított áruk mennyiségi és minőségi átvétele
A raktári technikai eszközök, emelőgépek, gépek rendeltetésszerű használata
A raktárterület és a raktári környezet rendben, tisztán tartása, a raktári rend betartása
A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, leltárokon való részvétel
Szükség szerint áruk kiszállítása, beszerzés

Elvárások

  • Alapfokú számítógép ismeret (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás Jogosítvány
  • A pozíció betöltésének feltétele az erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Irodaszerben és nyomtató kellékanyagok ismeretében szerzett korábbi tapasztalat (toner, tintapatron ismerete)
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Munkarend H-P 7:30-16:00

Céginformáció

A ManOPen Irodatechnikai Kft. a nemzetközi piacon sikeresen működő cég, mely nyomtató kellékanyagok – tonerek, tintapatronok – gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Bővítés céljából, teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel

Szakmai önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!