Raktáros

  • Cég neve

    Eagle Industry Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2234 Maglód, Jászberényi út 23.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező anyagok kijelölt helyre való mozgatása, beérkeztetése, átvétele
  • átvétel után raktári helyre mozgatása és könyvelése
  • a gyártás alapanyag igényléseinek összekészítése és az anyagkiadások könyvelése (SAP)
  • gyártásból lejelentett készáru mozgatása a kijelölt helyről a készáru raktárba és könyvelése
  • készáru raktárban tárolt anyagok nyilvántartása
  • kiszállítandó szállítmányok összekészítése, csomagolása az előírásoknak megfelelően
  • Integrált Irányítási rendszer eljárásaiban és utasításaiban leírtak betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 év raktári tapasztalat
  • 3324 vezetőüléses; 3313 vezetőállásos és 3312 gyalogkísértű targoncakezelői jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • megoldáskereső hozzáállás
  • csapatmunka, együttműködés, rugalmasság
  • tanulási készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • autóipari logisztika területén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • 8 órás főállású foglalkoztatás 3 műszakos munkarendben ( H-P)
  • kiemelkedő műszakpótlékok (du 40%, éj 50%)
  • több elemből álló bónuszrendszer, Cafeteria
  • beutazás támogatása vagy műszakokhoz igazodó céges buszjárat
  • túlórázás lehetősége
  • rendezett munkakörnyezet
  • céges rendezvények
  • egészségbiztosítás, sportolási és kulturális események (konditerem, színházlátogatások, kirándulások, egyéb szervezett programok)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

Eagle Industry Hungary Kft. 14 világmárka – folyamatos innováció – kiemelkedő minőség
Az Eagle Industry Hungary Kft – az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket. Munkatársainkkal nap mint nap a legismertebb autómárkák biztonságos üzemeléséhez járulunk hozzá: Termékeink által csökken a környezetet szennyező hatás, biztonságosabb és gazdaságosabb lesz az autózás. Logisztikai csapatunk bővítésére hosszú távú foglalkoztatásra keressük tapasztalattal és targonca vezetői jogosítványokkal rendelkező új munkatársunkat:

Kérjük, hogy szakmai tapasztalatainak bemutatását  tartalmazó pályázatát küldje el akár honlapunk felkeresésével. Köszönjük.