Raktáros - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Biatorbágy

  • Fizetés

    Bruttó 1 750 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Az 1949-ben Bernhard Remmers által alapított Remmers-cégcsoprt a mai napig önálló családi vállalkozásként működik az építőipari-vegyi termékek, lazúrok és fedőfestékek, illetve ipari lakkok gyártásával foglalkozó vállalat közel 1500 magasan képzett szakemberrel, több mint 400, teljes körű problémamegoldásra alkalmas termékrendszerrel és több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az építőipar legfontosabb szakterületein.

Főbb feladatok, munkák

  • Kézi címkézés
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig, 08:00-16:00 között, legalább 4 órás műszakban
  • Minimum heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1750 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1750 Ft lesz
  • Rövid távú lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka