De Dietrich Process Systems Hungary Kft. logo

Raktáros

  • Cég neve

    De Dietrich Process Systems Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Soroksári út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • raktári feladatok ellátása, részben fizikai munka, részben adminisztratív tevékenység
  • szállítóktól érkező áruk azonosítása, minőségének, mennyiségének ellenőrzése, dokumentáció ellenőrzése, adatok rögzítése, áru bevételezése
  • az áruk betárolása, kitárolása és csomagolása
  • áruk előkészítése kiadásra, szállításra
  • munkakörhöz kapcsolódó vállalati rendszerek használata, adatok rögzítése
  • raktári rend fenntartása
  • munkaterületen anyagmozgatás elvégzése
  • részvétel leltározásban, annak megszervezésében
  • kapcsolattartás a beszerzéssel, a szervizzel és az irodával

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • vezetőüléses targoncavezető vizsga és tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • műszaki érzék, analitikus gondolkodás
  • magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • határozottság, magabiztosság
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • műszaki tanulmányok
  • teherkötözői illetve darukezelői (híddaru, forgódaru) ismeretek, vizsga
  • gyalog kíséretű targonca engedély
  • logisztikai, raktári területen szerzett tapasztalat
  • tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában
  • alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú múltra visszatekintő, nemzetközi hátterű, stabil cég
  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség
  • kedvező munkakörülmények, megbízható csapat
  • dinamikus és motiváló munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A De Dietrich piacvezető nemzetközi cégcsoport már több mint 335 éve foglalkozik vegyipari, finomvegyipari és gyógyszeripari gépek és berendezések gyártásával, szervizelésével. Dunaharasztiban található telephelyünk felel a CEE régió képviseletéért. Folyamatosan fejlődő központi telephelyünk csapatába keresünk új raktáros kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!