Raktáros-csomagoló

  • Cég neve

    Home Impex Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 30.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek csomagolása, címkézése, fóliázása, dobozolása, szelektálása.
  • Esetenként nehezebb dobozok/ termékek emelése.
  • Bejövő áru lepakolása és raktárban történő elhelyezése.
  • Rendelések összeszedése.
  • Raktáron belüli árumozgatás (az árumozgatás kézzel, békával, vagy targoncával történik)
  • Raktárban való rendrakás és rend megtartása.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség.
  • Jó kézügyesség, pontosság, gyakorlatiasság.
  • Jó számolási készség.
  • Megbízhatóság és rugalmasság.
  • Önálló és csapatmunkára való készség.

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel
  • Angol vagy egyéb nyelvek ismerete
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatos munkalehetőség.
  • Összetartó, segítőkész munkacsapat.
  • Betanulási idő.
  • Stabil cégháttér
  • Munkaruha
  • Biztos jövedelem, bejelentés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Dunakeszin működő, nagykereskedésbe keresünk csomagoló-raktáros munkatársat.
Munkavégzés helye: Dunakeszi, Pallag u. 30.

www.berlingerhaus.com

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje a „Jelentkezem” gombra kattintva.