Raktáros

  • Cég neve

    Corliv Production Kft.

  • Munkavégzés helye

    8420 Zirc

  • Fizetés

    Nettó 217e - 325e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok, amelyek várnak rád:
  • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.
  • Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés.
  • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása.
  • Beérkező árú ellenőrzése tárhelyre való bekészítése.
  • A csomagolósorok megfelelő időben és mennyiségben való kiszolgálása.

Elvárások

  • Fizikai terhelhetőség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Vezetőállásos targonca (3313) jogosítvány megléte
  • Komissiózásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Egy műszakos munkarend
Változatos munka
Barátságos , segítőkész munkatársak , jó csapatszellem

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Corliv az elmúlt 20 évben prémium forgalmazóvá és saját márkás céggé nőtte ki magát, amely a legjobb minőségű táplálék-kiegészítőket szállítja. Cégeink 500 alkalmazottat foglalkoztatnak, akik világszerte több mint 300 márka számára állítják elő a táplálék-kiegészítők, funkcionális élelmiszerek és kozmetikai termékek teljes választékát.

Önéletrajz