Raktáros

  • Cég neve

    CHIMPEX HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra, szükséges csomagolás elvégzése, komissiózás
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Az anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint;
  • Az anyagok, termékek rakodása, egység,- és vegyes rakományok képzése;
  • Az anyagok, termékek, tömeg- és darabáruk mozgatása, emelése, hordása, rakodása különféle szállítóeszközökre;
  • A raktáron belüli anyagmozgatás végzése, a szállításra váró anyagok előkészítése (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével);
  • A rakodásra használt gépi berendezések üzemeltetése, teher emelése és mozgatása egyszerűbb segédeszközökkel;
  • A fuvarozás és rakodás során a rakomány rendeltetési helyre történő kísérése, kézbesítése és kirakodása, a sofőr segítése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Érvényes emelőgépkezelői vizsga (3312 és 3313, illetve igény szerint a 3324)
  • Legalább 2 éves raktározási gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • PDA eszköz használatában szerzett jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség, konfliktuskezelő képesség.
  • Magyar nyelvismeret (magabiztos írott és beszélt szinten)

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • elfogadó és támogató szervezeti kultúrát a munkavégzéshez és együttműködő munkatársakat
  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a személyes teljesítményed számít
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod
  • vásárláshoz munkatársi kedvezményt a teljes árukészletünkre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Chimpex Hungária Kft. a hazai tartósélelmiszer nagykereskedelem egyik meghatározó szereplője. Közel harminc éves cégtörténetünk a folyamatos fejlődésről szól. Ez elmúlt évek dinamikus növekedésének eredménye, hogy egyre szélesebb árukínálattal és saját márkával látjuk el több mint ezer kiskereskedelmi partnerünket. Emellett saját bolthálózatot is működtetünk Budapesten és az ország több pontján.

Jelentkezéséhez kérjük mellékelje aktualizált önéletrajzát és jelezze nettó bérigényét is!